Lazer Tedavisi Fiyatları

Lazer tedavisi olmaya karar verdiğinizde araştırma yaparken fiyat konusunda çok seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. İngilizce’de bir söz vardır: “You get what you pay for” yani “ne öderseniz onu alırsınız”. İnsanların içinde ucuza bir şeyi satın alma isteği genellikle vardır, bu görmeniz gibi değerli bir şey olsa da aynı güdünün etkisi altında kalırsınız.

Bu nedenle sizi çekmek için yapılan kampanyalardaki fiyatların cazibesine kapılabilirsiniz. Ancak uygun fiyata gözlerinizi tedavi ettireyim derken başınıza gelebilecek problemlerden ne yazık ki kolay kurtulamazsınız.

Bu şartlarda laser tedavisi olmak sizi kornea naklinden tutun da sarılık, AIDS gibi bulaşıcı hastalıkların kucağına bile itebilir. Değil Türkiye, Amerika’da bile bu nedenlerle büyük cezalarla kapatılmış laser merkezleri bulunduğunu bilmekte yarar var.

Uygun fiyatlar sunarak tedavi yapan yerlerden bazı yazılı garantileri alıp alamayacağınızı kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Örneğin göz numaralarınız düşmediği takdirde ikinci bir laser tedavisinin ücretsiz yapılıp yapılmayacağını, ücretsiz kontrol sürenizin ne kadar olduğunu (6 ay), bu ücrete laser tedavisi öncesi muayene ücretinin, test ücretlerinin dahil olup olmadığı, laser tedavisi sonrası damlalarınızı, ilaçlarınızı içeren bir paketin verilip verilmediği gibi soruları doktorunuza sorun. Doktorunuzun tecrübesini detaylı araştırın.