GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARI İÇİN ART RF LAZER

Göz çevresi kırışıklıkları için geliştirilmiş bu yeni teknoloji lazer ile ağrısız ve bıçaksız bir şekilde kırışıklıklarınız büyük ölçüde giderilirken ciltte de gözle görülür bir sıkılaşma ve toparlanma meydana gelmektedir.

Anestezi uygulanmayan bu teknikle cilt gergin hale gelirken, ince kırışıklıklar da giderilmektedir. Ağrısız olan bu tedavide hasta sadece sıcaklık artışı hisseder.

ART RF Laser ile göz çevresi sıkılaştırma tedavisi cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir ve 2009 yılında FDA onayı almıştır.

Hiç bir yan etkisi olmayan bir lazerdir. Sadece bazı hastalarda hafif şişlik ve kızarıklık olabilir ve birkaç saat içinde geçer.

Tedavi 15 gün ara ile 6 seanstan oluşur ve olumlu sonuçları 1. aydan itibaren (kollajen sıkılaşır) görülmeye başlansa da tam sonuç 5-6 ay içinde alınır ( yeni kollajen sentezi ). Etkisi ortalama 18 ay (6-24 ay arası) sürer ve yaşlılığı geciktirmek için tekrarı gerekir.

Uzman doktorlarımız tarafından gerçekleştirilen bu hızlı ve ağrısız tedavi ile genç görünümlü, sıkılaşmış, ince çizgileri iyice azalmış düzgün bir cilt elde edersiniz.

Güvenli, etkili ve rahat anlayışı ile tasarlanmış GSD sBiorad ileri ART (Otomatik Rezistans Testi) RF teknolojisi, iki uygulama seçeneği ve tedavi etkisini ve güvenliğini bir hayli arttıran ve cilt sıkılaştırma ve kırışıklık gidermede mükemmel sonuçları destekleyen sürekli soğutma sistemi.

Göz Çevresi Öncesi ve Sonrası

Boyun Uygulaması Öncesi ve Sonrası

Elde Uygulama Öncesi ve Sonrası

Çalışma Prensibi

Uygulama

Kollegen Dokusuna Etkisi